عرضه کننده نمای دو پوسته پانچ متال

نمای دو پوسته پانچ متال در نماهای ساختمانی کاربرد دارد و بسیار نما را جلوه و زیبایی می بخشد همچنین عرضه کننده نماهای مختلف ساختمانی با فروش این نوع نما ها سود خوبی دریافت می کنند چرا که این نماها حتی در ابعاد کم و کوچک هم باعث زیبایی خارق العاده نمای ساختمان می شود.

عرضه کننده نمای دو پوسته پانچ متال

بررسی مزایای نمای دو پوسته پانچ متال

بررسی مزایای نمای دو پوسته پانچ متال اگر چه عرضه نمای پانچ متال عمدتا جنس این محصول از آلومینیوم می باشد اما نمای پانچ متال با جنس آهن هم در مقادیر کم تولید و عرضه می گردد. این نما بیشتر در رنگ های روشن هستند و یک کمی بیرون تر از نمای اصلی هستند و باعث کم کردن آفتاب هم می شود یعنی به طور قابل توجهی این نما جلو گرما و نور را میتواند بگیرد و باعث خنک تر شدن ساختمان گردد. از دیگر مزایای این نما این است که میزان قابل توجهی از سر و صدا که ممکن از محیط بیرون وارد ساختمان شود را کاهش می دهد و به نوعی عایق صدا است. اگر دقت کرده باشید ممکن است روی نمای ساختمان لوله های اضافه و یا یک مواردی که زیبایی نما را زیر سوال برده است باشد این نما میتواند به عنوان پوشش برای آن هم استفاده شود. چون این عایق دارای سوراخ است باعث گردش هوا خواهد شد و بسیار برای تهویه هوا هم مناسب است. در کنار همه این مزایا این نما زیبایی و جلوه خوبی هم به ساختمان می بخشد.

قیمت روز نمای دو پوسته پانچ متال

قیمت روز نمای دو پوسته پانچ متال قیمت نمای پانچ متال به عوامل زیادی بستگی دارد اولا به جنس مواد به کار برده شده در عایق بستگی دارد دوما به نوع برش و پرس و یا حتی طرح روی این نما بر روی قیمت ان تاثیر گذار است اما شما برای گرفتن مشاوره و یا اطلاع از قیمت روز میتوانید با بخش فروش ما تماس بگیرید تا شما را مطلع سازیم. همچنین جهت ثبت سفارش یا خرید عمده این محصول بهتر است با شماره تماس هایی که داخل سایت درج کردیم ارتباط بگیرید و همین حالا سفارشتان را ثبت کنید و ما در اسرع وقت بابت نهایی کردن سفارش با شما راتباط لازم را خواهیم گرفت.
این نما هم روی شیشه قابل نصب است و هم روی هر نمای دیگری اما اگر جنس نمای پشتی شیشه نباشد کار را راحت تر خواهد کرد و حتی امکان نور پردازی در زیر این نما هم وجود دارد نمونه های این نما داخل سایت موجود است. جنس خوب و تمام مزایای دیگر ان باعث شده تا این نما از محبوبیت زیادی در بین افراد پیدا کند و حجم سفارش آن بالا برود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما