نمای مدرن شکوه
خانه / ورق استرچ متال / صادرات ورق استرچ متال به کشورهای خاورمیانه

صادرات ورق استرچ متال به کشورهای خاورمیانه

صادرات ورق استرچ متال به کشورهای خاورمیانه از کشور ایران بسیار افزایش پیدا کرده است. ورق استرچ متال کارایی‌های زیادی در صنعت ساختمان سازی و حصارکشی دارد و به همین دلیل تولید و فروش آن در کشورمان افزایش یافته است.

صادرات ورق استرچ متال به کشورهای خاورمیانه

ورق استرچ متال چیست؟

ورق استرچ متال چیست؟ورق استرچ متال نوعی ورق فلزی است که برش داده شده و کشیده شده است تا الگوی منظم (اغلب به شکل الماس) از مواد مانند مش فلزی ایجاد کند.  معمولاً برای حمایت از گچ یا گچ کاری به عنوان تخته فلزی استفاده می شود.

ورق استرچ متال نسبت به وزن معادل مش سیم مانند سیم مرغ قوی تر است ، زیرا مواد صاف شده و باعث می شوند فلز در یک قطعه بماند.  فایده دیگر فلز منبسط شده این است که فلز هرگز به طور کامل برش داده و دوباره وصل نمی شود و به این ماده امکان حفظ استحکام خود را می دهد.

 از ورق استرچ متال می توان برای توری مخصوص گذرگاه استفاده کرد که خود زهکشی و بدون لغزش باشد. از ورق استرچ متال غالباً برای ساختن نرده ها ، پیاده روها و توری استفاده می شود ، زیرا برخلاف سبک تر و ارزان تر [مشکوک کردن] مش سیم ، این مواد بسیار بادوام و قوی است.  بسیاری از دهانه های کوچک موجود در مواد باعث جریان هوا ، آب و نور می شوند ، در حالی که هنوز مانع مکانیکی برای اشیاء بزرگتر فراهم می کنند.  یکی دیگر از مزایای استفاده از فلز منبسط شده بر خلاف فلز ورق ساده این است که لبه های در معرض فلز منبسط شده کشش بیشتری را ایجاد می کنند که منجر به استفاده از آن در راه راه یا روکش زهکشی شده است.

 مقادیر زیادی از ورق استرچ متال توسط صنعت ساخت و ساز به عنوان توری فلزی برای حمایت از موادی مانند گچ ، گچ ، یا خشت در دیوارها و سایر سازه ها استفاده می شود. این فلز گسترش یافته همچنین توسط هنرمندان بویژه مجسمه سازان استفاده می شود که از این مواد برای تشکیل سطوح پیچیده ۳ بعدی و منحنی های ترکیبی استفاده می کنند که می توانند با استفاده از گچ ، خاک رس یا سایر مواد پوشانده شوند.  به عنوان مثال ، نیکی دو سنت فالل برای حمایت از سطوح خمیده مجسمه های معماری در مقیاس بزرگ در باغ مجسمه سازی تاروت ، در توسکانی ایتالیا ، از فلز منبسط شده استفاده گسترده ای کرد.

کشورهای وارد کننده ورق استرچ متال ایرانی

کشورهای وارد کننده ورق استرچ متال ایرانی کشورهای خارجی تمایل زیادی به وارد کردن ورق استرچ متال درجه یک از ایران دارند. کشورهای همسایه و کشورهای اروپایی وارد کننده ورق استرچ متال ایرانی هستند.

 از مواد مشابهی که از ورق های کاغذی یا مقوایی سفت ساخته شده است ، به عنوان ماده کوسن و بسته بندی کم هزینه استفاده می شود. در معماری معاصر، ورق استرچ متال به عنوان یک نما یا مواد صفحه نمایش در معرض استفاده قرار گرفته است که می تواند به شکل های تزئینی ساده یا پیچیده شکل بگیرد.  تصاویر عکاسی ممکن است بر روی سطح چاپ شوند ، بافت ها یا تصاویر گرافیکی بزرگی تولید می کنند ، که هنوز هم اجازه می دهد تا نور از طریق سطح بیرونی یک ساختمان فیلتر شود.

جهت دریافت مشاوره تخصصی این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس جوهری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09198134890
واتس اپ: کلیک کنید
آدرس کانال: modernfacade20@
پاسخگویی تلگرام: modernfacade20@
اینستاگرام: modernfacade20
پست الکترونیکی:modernfacade20@gmail.com

مطلب پیشنهادی

آشنایی با ورق ها به کار برده شده در نمای دو پوسته فلزی

نمای دو پوسته فلزی : نمای دو پوسته فلزی یکی از نماهای بسیار زیبا و …

دیدگاهتان را بنویسید

نمای مدرن شکوه