نمای مدرن شکوه
خانه / خدمات پانچ cnc / هزینه برش سی ان سی ورق کامپوزیت

هزینه برش سی ان سی ورق کامپوزیت

نمای آلومینیوم کامپوزیت به عنوان یکی از متداول ترین ، نماهای مدرن مورد استفاده در فضاهای تجاری اداری، نیاز به دیتیلینگ و پیش ساختگی دارد تا کیفیت های نهایی این نوع نما از دست نرود.

یکی از روش های اصلی و مهم حفظ کیفیت نمای آلومینیوم کامپوزیت چه برای نماهای کامپوزیت مغازه و تجاری و چه برای نمای کامپوزیت برج های بلند مرتیه؛ استفاده از روش پیش ساختگی پانل های کامپوزیت یا همان روش سی ان سی ورق کامپوزیت قبل از ورود به کارگاه ساختمانی است.

در این روش مزیت اصلی آن است که اگر پانل به درستی برش نخورده باشد هیچ امکانی برای روش ها غلط برش وجود ندارد و پانل صحیح برش خورد کامپوزیت می بایستی مجددا توسط شرکت پیمانکار نمای مدرن به محل کارگاه ارسال گردد.

قیمت و هزینه برش سی ان سی ورق کامپوزیت بر اساس مترمربع برش و شیار ورق کامپوزیت و نسبت به طرح اعلام می گردد.

اطلاعات مفیدی درباره سی ان سی ورق کامپوزیت

اطلاعات مفیدی درباره سی ان سی ورق کامپوزیت

از جمله موارد مهمی که در برش سی ان سی ورق کامپوزیت می بایستی دقت گردد ، حفظ استحکام ورق پس از برش و سی ان سی است. چرا که اگر سطح تخلخل برش سی ان سی ورق کامپوزیت بیش از اندازه باشد موجب شل شدن و افتادگی ورق کامپوزیت م یگردد.

همچنین ورق کامپوزیت هم قابلیت سی ان سی برش مته و هم قابلیت ایجاد شیار روی آن است تا بتوان در جاهای که نیاز به خم کاری است ؛ به خصوص در لبه ها ورق کامپوزیت را خم کرد. به طور مثال در سیستم آلومینیوم کامپوزیت هنگینگ که لبه های ورق برای قرار گرفتن بر روی ریل آلومینیومی نیاز به ۴۴ میلی متر برگشت ورق کامپوزیت است ؛ این شیار خم شدگی توسط کارگاه برش سی ان سی در محل کارگاه پیمانکار و قبل از ورود به محل نصب بر روی ورق کامپوزیت اجرا گردد.

فروشنده انواع سی ان سی ورق کامپوزیت

فروشنده انواع سی ان سی ورق کامپوزیت
هزينه برش سي ان سي ورق کامپوزيت

معمولا فروشندگان و تولید کنندگان سی ان سی ورق کامپوزیت در شهرک های صنعتی اطراف شهر های بزرگ مستقر می باشند. که بر اساس سفارش و الگوی طراحی مورد نظر طراح و یا پیمانکار نمای پروژه طبق نقشه اتوکد اقدام به برش و شیار ورق کامپوزیت نموده و در این زمینه قبل از برش و شیار نسبت به ارائه مشاوره های فنی درباره ورق کامپوزیت انتخاب شده جهت سی ان سی از نظر ضخامت و نوع ورق اقدام می نمایند.

پیمانکاران و مجریان انواع نمای کامپوزیت می توانند با مراجعه به کارگاه سی ان سی ورق کامپوزیت اکو سی ان سی واقع در شهرک صنعتی چهاردانگه نسبت به ارائه سفارشان ورق سی ان سی کامپوزیت اقدام نمایند.

جهت دریافت قیمت و هزینه برش و شیار سی ان سی ورق کامپوزیت با شماره های زیر تماس حاصل بفرمایید.

جهت دریافت مشاوره تخصصی این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس ادنانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122386423
واتس اپ: کلیک کنید
آدرس کانال: modernfacade20@
پاسخگویی تلگرام: modernfacade20@
اینستاگرام: modernfacade20
پست الکترونیکی:modernfacade20@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مراکز فروش نما سی ان سی

نما سی ان سی از جمله تجهیزات و محصولات تزیینی ساختمان ها به شمار می رود که بسیار جدید و مدرن بوده و هر روزه نمونه های بسیار شیک تر از این محصول وارد بازار می‌شو