یک فرصت بی نظیر در راه است! حراج ارزان توری لوزی

یک فرصت بی نظیر در راه است! حراج ارزان توری لوزی

شرکت ترنج حراج ارزان توری لوزی را راه اندازی کرد. توری مشبک لوزی یا اکسپندد متال با استرچ متال ورقی است که به شیوه خاصی تولید می گردد.

در واقع این ورق یک صفحه یکپارچه و منبسط شده است که ساختارهای مشبک لوزی گونه ای با کمک فرآیندهای برشی و کششی در آن ایجاد می شود.

این توری کاربردهای گسترده ای پیدا کرده است. فنس لوزی، چیدمان داخلی، حفاظ، توری نمای ساختمان، صنعت ماشین سازی، صنایع هوایی، سقف کاذب و بی شمار مورد دیگر از جمله کاربردهای آن هستند.
توری لوزی ارزان در مقایسه با فلزات دیگر وزن کمی دارد. اما این سبک وزنی از استحکام آن به هیچ وجه نکاسته است. این نوع توری به دلیل ساختار مشبک گونه خود، گردش هوا را تسهیل کرده و نور دهی به محیط را نیز افزایش می دهد.

مشخصات توری لوزی

قیمت توری لوزی آهنی

توری لوزی آهنی مشخصات فیزیکی و سخت افزاری خاصی دارد از جمله فرم تکرار شونده که آن برای معماران در حالت های خاصی بسیار جذاب و در عین حال در برخی طراحی های دکوراسیون داخلی و نمای بیرونی و تراس ساختمان تکراری و غیر قابل پذیرش است.

ثابت بودن طرح لوزی در برخی موارد به دلیل این که حالت سه بعدی را برای توری لوزی فراهم می اورد به خصوص در چشمه های درشت تر بالای 50 میلیمتر حالت دکوراتیو خاصی به دیزاین معمارانه می دهد و کیفیت خاصی از شکل بصری را ارئه می دهد.

ارتفاع لوزی ها در توری لوزی هر چه بیشتر باشد مقدار دید مستقیم به پشت توری را بیشتر می نماید. البته پهنای پایه نیز در این میزان عبور دید مستقیم نیز تاثیر بسزایی دارد.

مشخصات توری لوزی

ضخامت ورق آهن مورد استفاده در توری لوزی نیز بسیار تاثیر گذار است هر چه این ضخامت بیشتر باشد وزن توری لوزی سنگین تر شده و قیمت نهایی ان نیز افزایش می یاید ولی در عین حال میزان تابیدگی توری لوزی به خصوص در سقف کاذب اکسپندد متال در ابعاد یک در دو متر کمتر می شود و به اصطلاح پانل توری لوزی اکسپندد دیگر تاب ندارد و منظر بسیار شیک و منظم تری ارائه می دهد.

حراج فوق العاده و ارزان شرکت ترنج

حراج ارزان توری لوزی شرکت ترنج فرصت بی نظیری در اختیار شما می گذارد که به اقتصادی ترین شکل ممکن از همه مزایای توری اکسپندد استفاده نمایید. برای آگاهی از شرایط حراج به بخش تماس با مای وب سایت شرکت ترنج مراجعه فرمایید.

و یا می توانید فرم های آغاز همکاری را پر نمایید تا همکاران واحد فنی توری لوزی با شما تماس بگیرند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما