نمای مدرن شکوه
خانه / نمای جی اف آر سی GFRC / نمای جی اف آر سی : تولید و مهندسی و قیمت آن

نمای جی اف آر سی : تولید و مهندسی و قیمت آن

نمای جی اف آر سی :

نمای جی اف آر سی یکی از نماهای بسیار زیبا و خاص می بادش که بسیاری از طراحان و مهندسین ساختمان از این نما برای زیبایی ساختمان استفاده می کنند. از جمله مهمترین متریال هایی که برای ساخت نمای جی اف آر سی مورد استفاده قرار می گیرد الیاف شیشه می باشد که سیمان هم در آن به کار می برند طرح هایی که در این نما وجود دارد متنوع می باشد و شما می توانید برای ساختمان خود هر یک از این نماها را که بیشتر می پسندید را انتخاب کنید و در نمای ساختمان خود نصب کنید. نمای جی اف آر سی دارای مزیت های بسیار زیادی می باشد که برخی از آنها را در ادامه معرفی می کنیم تا اطلاعات شما در این مورد بیشتر شود.
مزیت های نمای جی اف آر سی :
همانطوری که بیان نمودیم نمای جی اف آر سی دارای مزیت های بسیار زیادی می باشد که برخی از آنها عبارت می باشد از :

تولید و مهندسی نمای جی اف آر سی

با توجه به توان فنی کشور ایران در بحث تولیدات محصولات بتنی می شد انتظار داشت که کارخانه های داخلی بتوانند محصول نمای جی اف آر سی که بر پایه بتن ساخته می شود را به آسانی تولید و مهندسی نمایند و اجرای این محصول پیش ساخته با توان بالای شرکت های مهندسی نمای داخل و به کمک تولید کارخانه های داخلی در داخل کشور میسر شده است
۱٫ مقاومت در این نما بسیار زیاد می باشد و علاوه بر اینکه زیبایی زیادی در ساختمان ایجاد می کنند مقاومت بسیاری را هم دارند.
۲٫ سبکی از دیگر مزیت های این نما به شمار می رود، چرا که تمامی الیاف ها به کار رفته در این نما سبک می باشد.
۳٫ نمای جی اف آر سی طرح ها و رنگ های بسیار متنوعی دارد و هر یک از طرح های آن دارای زیبایی ها خاصی می باشد و شما می توانید هر یک از آنها را که مایل هستید را انتخاب کنید و بر روی نمای ساختمان خود نصب کنید.
۴٫ ایمنی از دیگر مزیت های این نما به شمار می رود، بسیاری از افراد شاید بر این باور باشند که این نما ایمنی زیادی ندارد و به همین دلیل در ساختمان ها بلند از آن استفاده نکنند، در صورتی که باید بدانید این نما ایمنی بسیاری دارد.
۵٫ از دیگر مزیت های نمای جی اف آر سی این است که به صورت دو طرفه نصب می شود و به همین دلیل زیبایی زیادی را در نظر بینندگان ایجاد خواهد کرد.

جهت دریافت مشاوره تخصصی این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس ادنانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122386423
واتس اپ: کلیک کنید
آدرس کانال: modernfacade20@
پاسخگویی تلگرام: modernfacade20@
اینستاگرام: modernfacade20
پست الکترونیکی:modernfacade20@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش انواع ورق فلزی طرح دار برش cnc تهران

مزیت های دستگاه های cnc امروزه ورق های فلزی طرح دار برش خورده با دستگاه …