مرکز فروش اکسپندد متال

فلز های مختلفی مانند آهن، استیل، آلومینیوم و مس یا برنج را طبق فرایند خاصی برش می دهند که توسط دستگاه های مخصوصی این کار انجام می شود که به این محصولات تولید شده اکسپندد متال گفته می شود. این محصول شباهت زیادی به توری مفتولی دارد که نوعی مصالح ساختمانی به شمار می رود. مرکز فروش اکسپندد متال دارای طرح های مختلفی است که خریدار هر کدام از آن را بخواهد می تواند خریداری کند.مرکز فروش اکسپندد متال

کاربرد انواع اکسپندد متال

کاربرد انواع اکسپندد متال انواع اکسپندد را می توان به عنوان یک مصالح ساختمانی در نقاط مختلف آن استفاده کرد در اغلب سقف های سبک شیروانی می توان از این محصول بهره برد و آن را در سقف به کار برد.

استفاده از این کالا این امکان را می دهد که نمای زیبایی در سقف ایجاد شود و خانه با دکور های جدید امروزی زیبایی دو چندانی به خود بگیرد. علاوه بر زیبایی که دارد می تواند به عنوان یک پوشش عمل کند و تمام زیر ساخت های ساختمان مانند لوله یا سیم را در زیر کار پنهان کند.

از دیگر کاربرد این محصول این است که بر روی نماهای شیشه ای به کار می رود علاوه بر اینکه نمای ساختمان را زیبا می کند می تواند محافظ خوبی در برابر گرما و اشعه های خورشید باشد و با دادن یک نمای زیبا به ساختمان در زیبا سازی شهر نیز نقش مهمی ایفا کند.

این محصول از انواع جنس ها تولید می شد و می تواند محافظ خوبی برای ساختمان باشد و از نمای شیشه ای به خوبی محافظت می کند و مانع از شکسته شدن آن می شود که در برابر حوادث نیز مقاوم می شوند.

قیمت روز اکسپندد متال

قیمت روز اکسپندد متال همانطور که گفته شد این کالا از انواع مختلفی ساخته می شود و مسلم است که قیمت روز اکسپندد متال با هم متفاوت است، چون قیمت اکسپندد آهنی حتما از آلومینیوم گرانتر خواهد بود چون آهن گرانتر است یا مثلا مس فلزی است بسیار با ارزش و گرانتر خواهد بود و ارزش گذاری بر روی این کالا کاملا بر اساس جنس آن می باشد.

مورد دیگری که در این قیمت گذاری مهم است ضخامت محصول است و مقدار موادی که در این جنس به کار رفته است یا فرایندی که بر روی آن انجام شده است تا به این مرحله از فروش رسیده نیز خیلی مهم می باشد

معمولا این محصول نوع وارداتی بود و قیمت بالایی داشت ولی امروزه به دلیل تولیدات داخلی و پیشرفت زیادی که در این زمینه داشته اند این قیمت تا حدود زیادی کاهش پیدا کرده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما