نمای مدرن شکوه
خانه / نمای کرتین وال / لیست قیمت نمای کرتین وال

لیست قیمت نمای کرتین وال

امروزه لیست قیمت نمای کرتین وال بر اساس قیمت روز پروفیل آلومینیوم که توسط کارخانه های آلومینیوم تعیین می گردد ؛ با نواسانات بازار این محصول دستخوش تغییرات دائمی می گردد. بر فرض مثال در چندین سال گذشته با تغییرات قیمتی پروفیل کیلویی آلومینیوم از هر کیلو ۱۳۰۰۰ تومان تا ۹۰۰۰۰ تومان در سال جدید با افزایش چشمگیری مواجه گردیده است.

در واقع لیست قیمت نمای کرتین وال علاوه بر اساس انواع اتصالات و علی الخصوص لاستیک ها EPDM که به صورت وارداتی بوده و با نواسانات قیمت ارز دچار تغییر می شود؛ نیز دچار تغییراتی می شود.

به طوری که سایر خدمات دیگری که بر روی نمای کرتین وال ، تاثیر گذار هستند از قبیل رنگ آنادایز و یا رنگ پودری الکترواستاتیک کوره ای نیز قیمت تمام شده این محصول را در نمای مدرن ساختمان های تجاری و اداری دچار تغییرات جدی نموده است.

ساختار نمای کرتین وال

بهترين قيمت نماي کرتين وال

ساختار نمای کرتین وال شامل وادار های عمودی که اصطلاحا به عنوان مولیون شناخته می شوند و همچنین وادار های آلومینیومی افقی که ترنزوم شناخته می شوند تشکیل می شود.

موضوع دیگری که در ساختار نمای کرتین وال تاثیر جدی دارد؛ استفاده از نوع فریم لس و یا فیس کپ آن می باشد که باعث تغییراتی در ظاهر ساختار عمومی نمای کرتین وال می شود.

البته شایان ذکر است ابعاد انتخاب شده در طراحی نمای مدرن کرتین وال برای مدول بندی شیشه ها در سایز پروفیل آلومینیومی و نهایاتا ساختار نمای کرتین وال را دستخوش تغییراتی می نماید که حتی در بعضی موارد بر روی چیدمان دکوراسیون داخلی نیز تاثیر گذار می باشد.

مزایای نمای کرتین وال

بهترين قيمت نماي کرتين وال

از مزایای قابل ذکر نمای کرتین وال ظاهر مدرن و شیک است که منظر ساختمان می دهد غ و از آن مهم تر منظر و زیبایی است که در فضای داخلی ساختمان ایجاد می نماید. به خصوص آن چه که از داخل فضای داخلی در چشم انداز به سمت بیرون دیده می شود ؛ نوع رنگ آمیزی و کیفیت های بصری پروفیل آلومینیویم

جهت دریافت مشاوره تخصصی این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس ادنانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122386423
واتس اپ: کلیک کنید
آدرس کانال: modernfacade20@
پاسخگویی تلگرام: modernfacade20@
اینستاگرام: modernfacade20
پست الکترونیکی:modernfacade20@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز نمای کراتین وال

قیمت روز نمای کراتین وال را می‌توان به طور مستقیم و بدون مراجعه به واسطه ها از طریق ارائه کننده این نما به دست آورد و به این ترتیب کسانی که در زمینه ایجاد انواع