قیمت فروش پروفیل کرتین وال باکیفیت

قیمت فروش پروفیل کرتین وال با توجه به کیفیت و ابعاد آن مشخص می شود. پروفیل کرتین وال با کیفیت فروش بسیار زیادی در کشورمان داشته و تعداد زیادی از آن هر ساله به کشورهای دیگر هم فروخته می‌شود.

قیمت فروش پروفیل کرتین وال باکیفیت

خصوصیات ویژه پروفیل کرتین وال

خصوصیات ویژه پروفیل کرتین وال هدف اصلی سیستم پروفیل کرتین وال، محافظت از فضای داخلی ساختمان در برابر پدیده های طبیعی بیرونی مانند قرار گرفتن در معرض آفتاب ، تغییر دما ، زلزله ، باران و باد است.  این محافظت را می توان به دو دسته اصلی یعنی ایمنی ساختاری و کنترل محیط زیست داخلی از هم تفکیک کرد.  مشکلات ایمنی ساختاری شامل خرابی اجزاء دیواره ، مواد روبرو و بست ها می باشد.  مشکلات کنترل محیط زیست داخلی شامل اتلاف بیش از حد انرژی ، کنترل صدا ، رشد قالب ، تراکم آب داخلی و نشت آب است، که با استفاده از پروفیل کرتین وال رفع خواهند شد.

حفظ این محافظت برای عمر ساختمان به صورت ایده آل و بدون تعمیرات دوره ای و یا نوسازی کامل با استفاده از این پروفیل ها، ضروری است. خوشبختانه تجربه نشان داد كه عمر سیستم پروفیل کرتین وال به دلیل نیازهای كاربردی چندگانه پیچیده و درهم تنیده یك سیستم ، می تواند عمر ساختمان را طولانی تر كند.  به عنوان مثال ، آب بندی خرابی عملکردی در اثر قرار گرفتن در معرض نور خورشید و / یا خستگی استرس خط سیلانت ناشی از حرکات مختلف ساختاری اجزای دیواره و قاب ساختمان (مانند انبساط حرارتی یا انقباض ، تغییر باد یا چرخش بار باد ، تغییر شکل بار مرده ، بین طبقه زنده)  انحراف بار ، و رکود داستان بین طبقه) می تواند زنجیره ای از خرابی های عملکردی را ایجاد کند ، به عنوان مثال ، نشت آب منجر به خیس شدن مواد عایق (اتلاف انرژی) یا رشد قالب (ساختمان هوای بیمار) یا زنگ زدگی سیستم اتصال منجر به خرابی ساختاری می شود. 

  

عرضه پروفیل کرتین وال در سراسر کشور

عرضه پروفیل کرتین وال در سراسر کشور عرضه پروفیل کرتین وال در سراسر کشور صورت گرفته و قیمت پروفیل کرتین وال بسیار مناسب و ارزان بوده است.

هزینه نگهداری و نوسازی پروفیل کرتین وال تأثیر بسیار مهمی در هزینه چرخه ساختمان دارد.  این تأثیر هزینه فقط در صورت تعیین دوام کلیه عملکردهای دیوار پرده قابل ارزیابی است.خوشبختانه به دلیل پیچیدگی کارکردهای کرتین وال درهم تنیده ، در این زمینه اقدامات زیادی انجام شده است.  در این مقاله ، امکان استفاده از مفهوم جداسازی عملکردی (FIC) در طراحی سیستم پروفیل کرتین وال به منظور کاهش زیاد تداخلات بین عملکردهای مختلف دیوار پرده برجسته شده است.  ادامه توسعه FIC در آینده ممکن است به یک روش قابل اعتماد برای ارزیابی تأثیر هزینه یک سیستم دیواره پرده بر هزینه چرخه ساختمان منجر شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما