نمای مدرن شکوه
خانه / نمای کرتین وال / قیمت روز نمای کراتین وال

قیمت روز نمای کراتین وال

قیمت روز نمای کراتین وال را می‌توان به طور مستقیم و بدون مراجعه به واسطه ها از طریق ارائه کننده این نما به دست آورد و به این ترتیب کسانی که در زمینه ایجاد انواع نمای ساختمان به ویژه این نما فعالیت دارند می توانند به راحتی استعلام قیمت آن را انجام دهند.

جهت اطلاع از قیمت نمای کراتین وال راه های بسیار زیادی وجود دارد که در هیچ یک از آنها واسطه آن نقشی ندارند و به همین دلیل می‌توان با پایین ترین نرخ این محصول را برای آدرس مورد نظر درخواست داد.

قیمت روز نمای کراتین وال

مزییت های نمای کراتین وال

مزییت های نمای کراتین وال

نمای کراتین وال یکی از زیباترین انواع نماهای ساختمان است که به لامل نیز معروف است و از جمله جدیدترین نماهای مدرن ساختمانی به شمار می رود؛ این نما حالت خود ایستا دارد و به گونه ای ساخته شده است که می تواند وزن شیشه را خود تحمل کند و به این ترتیب به وزن ساختمان اضافه نمی شود.

از مزیت‌های دیگر این نما به طور خلاصه می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • این نما می تواند انرژی ساختمان در نتیجه باد، بارندگی و طوفان را به ساختمان انتقال داده و آن را در بخش های مختلف نما توزیع کند.
  • در ساخت این نما از مصالح بسیار سبک همچون آلومینیوم استفاده شده است که چارچوب اصلی آن را تشکیل می دهد همچنین شیشه از این مصالح مورد استفاده برای این نما می باشد که زیبایی خاصی در نما ایجاد می کند.
  • این نما به دلیل این که وزن سبکی دارد مقاومت قابل توجهی در برابر زلزله خواهد داشت و به این ترتیب تحت تاثیر زلزله های بزرگ نیز دچار تخریب نمی‌شود.
  • نصب این نما بسیار راحت است و نسبت به انواع نماهای دیگر در کمترین زمان نصب می گردد.

مرکز فروش نمای کراتین وال

مرکز فروش نمای کراتین وال مرکز فروش نمای کرتین وال اقدام به ارائه انواع مختلف این نما در طرح ها و رنگ های گوناگون کرده است و خریداران می توانند بدون مراجعه حضوری به مرکز فروش این نما از قیمت روز آن مطلع شده و در صورت تمایل سفارش آن را انجام دهند.

این مرکز اقدام به راه‌اندازی همین وب سایت اینترنتی کرده است که در آن تمام مشخصات و ویژگی‌های این نما آورده شده و به این ترتیب خریداران آن می‌توانند از طریق این مرکز نیاز خود را به طور کامل تامین کنند؛ ارتباط با این مرکز فروش از روش‌های مختلف دیگری امکانپذیر است و تعدد راه‌های ارتباطی با این مرکز فروش باعث می شود که نیازی به ارتباط با واسطه نباشد.

مرکز فروش فروش نمای کراتین وال دارای شماره تلفن اختصاصی بوده که در سایت قرار داده و خریداران می‌توانند از طریق این شماره با این مرکز ارتباط برقرار کنند و ثبت سفارش آن را انجام دهند همچنین می توان از طریق شبکه های اجتماعی نیز با این مرکز ارتباط برقرار کرده و سفارش خرید را به راحتی انجام داد.

جهت دریافت مشاوره تخصصی این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس جوهری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09198134890
واتس اپ: کلیک کنید
آدرس کانال: modernfacade20@
پاسخگویی تلگرام: modernfacade20@
اینستاگرام: modernfacade20
پست الکترونیکی:modernfacade20@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش نمای کرتین وال ایرانی در بازار

فروش نمای کرتین وال ایرانی در بازار می تواند کاهش قابل توجه قیمت های تمام شده را به همراه آورد زیرا در این روش واسطه ها به طور کامل از میان خواهند رفت و افراد م

دیدگاهتان را بنویسید

نمای مدرن شکوه