فروش ورق آلومینیومی مشبک به صورت عمده

فلزات انواع مختلفی دارند که یکی از آنان آلومینیوم است. این محصول به روش های مختلفی تولید می شود که می توان به نوع ورق آلومینیومی مشبک اشاره کرد. فروش کالا به صورت عمده و در ابعاد مختلف و موارد کاربرد گوناگون انجام می شود. فروش ورق آلومینیومی مشبک به صورت عمده

آنچه باید راجع به ورق آلومینیومی مشبک بدانید

آنچه باید راجع به ورق آلومینیومی مشبک بدانید ورق های آلومینیومی انواع مختلفی دارند که یکی از آن ‌ها مشبک نام دارد. در این بخش می کوشیم تا آنچه باید راجع به ورق آلومینیومی مشبک بدانید، برای شما عنوان کنیم. اولین موضوع این است که به این محصولات ورق پانچ هم می گویند. پس اگر جایی با این نام هم برخوردید، متعجب نشوید. 

این نمونه از محصول، پس از فرایند پانچینگ به وجود می آید. در تولید آن، اشکال متفاوتی را می توان در نظر گرفت. البته دقت کنید که بر اساس نوع کاربرد، پانچ ها می تواند با هم دیگر فرق کند. در این بخش، به اشکال مختلف این نوع از ورق فلزی اشاره می کنیم که عبارت هستند از: 

  • ورق دایره ای 
  • ورق مربعی 
  • ورق گیشنیزی 
  • ورق مستطیلی 
  • ورق کشویی 
  • ورق ستاره ای 
  • ورق لانه زنبوری 

هر کدام از این ورق ها، پانچ های شان با هم دیگر از نظر سایز و شکل همانطور که می بینید، متفاوت است. از این نوع فلز، برای دکوراتیو کردن مکان های خاص و همینطور سیم کشی های گوناگونی استفاده می کنند. اما این نوع از محصول را چگونه می توان تهیه کرد؟ برای به دست آوردن پاسخ این سوال، به بخش بعدی مراجعه کنید. 

ورق آلومینیومی مشبک را از کجا تهیه کنیم؟

ورق آلومینیومی مشبک را از کجا تهیه کنیم؟ پیش از این که به سوال ورق آلومینیومی مشبک را از کجا تهیه کنیم؟ پاسخ دهیم، به مزیت استفاده از این کالا می پردازیم تا بهتر با آن آشنایی حاصل کنید. یکی از خصوصیات بارز این فلز، عدم زنگ خوردگی آن است. برای همین، هیچ جای نگرانی ای برای استفاده در مکان مرطوب وجود ندارد. 

همینطور ورق هایی از این دست، سبک و مقاومت بالایی دارند. عمر آنان طولانی است و به همین دلیل بیشتر در صنایع و کارخانه های متعددی به کار گرفته می شوند. 

خوب است که در هنگام تهیه ورق آلومینیومی مشبک به این مسائل دقت داشته باشید. گفتنی است که چنین کالایی، در ضخامت های مختلفی به عرضه می شود از سویی، هر کدام از پانچ های آن نیز قطرهای متنوعی دارد. 

از طریق این وب سایت، شما می توانید بهترین نوع ورق مشبک آلومینیومی را خریداری کنید. در هر جایی از کشور که هستید، با شماره های زیر تماس گرفته و محصول مورد نیاز را سفارش دهید. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما