نمای مدرن شکوه
خانه / نمای کرتین وال / فروش نمای کرتین وال ایرانی در بازار

فروش نمای کرتین وال ایرانی در بازار

فروش نمای کرتین وال ایرانی در بازار می تواند کاهش قابل توجه قیمت های تمام شده را به همراه آورد زیرا در این روش واسطه ها به طور کامل از میان خواهند رفت و افراد می توانند ارتباط نزدیک با تولید کننده برقرار نمایند؛ طبعا در این صورت تعداد متقاضیان بیشتری به خرید می پردازند زیرا قدرت ها افزایش قابل توجه پیدا می کند.

فروش نمای کرتین وال ایرانی در بازار

توضیحاتی درباره نمای کرتین وال ایرانی

توضیحاتی درباره نمای کرتین وال ایرانی کرتین وال نمایی خشک است که اولین بار در آلمان طراحی و ساخته شد در این نما شاسی و لامل هایی هستند که جلو یا اطراف ساختمان قرار می گیرد. شیشه هایی به عنوان نمای ساختمان روی ساز های شاسی و لامل نصب می شوند وزن آنها در سازه های خودشان است و روی وزن ساختمان تاثیر ندارد.

سازه لامل از جنس های اهن آلومینیوم یا آهن و یا چوب است که این سازه لامل از دو جهت عمودی و افقی قرار می گیرد و صفحات شیشه ای بر روی آنها نصب می شود. لامل های آلومینیمی از آهنی و چوبی با کیفیت تر است چون خورندگی و زنگ زدگی ندارد. این نما عایق صوتی حرارتی رطوبتی خوبی هستند. این نما یکی از زیبا ترین و مدرنترین نما است که کاملا پیش ساخته به صورت صنعتی می باشد و در مواردی چون زلزله قابل انعطاف است. ویژگی و کاربرد کرتین وال عبارت است از:

  • سبکی ساختار و کاهش وزن ساختمان
  • افزایش نور ساختمان
  • کاهش مصرف انرژی‌ ‌‍
  • سرعت بالای اجرایی
  • عایق رطوبتی حرارتی صوتی
  • امکان ترکیب اسان با سایر پوشش نما
  • امکان اجرا نما به صورت پیش ساخته
  • تنوع ویژگی ها و اپشن های ظاهری
  • زیبایی و جلوه ی مدرن شب و روز

قیمت عمده نمای کرتین وال ایرانی

قیمت عمده نمای کرتین وال ایرانی ابزار های نمای ساختمان به دلیل اینکه به میزان بسیار مورد استفاده قرار می گیرند، تقاضای بالایی در رابطه با آنها دیده می شود از این رو وجود تامین کننده ای که از اعتبار بالا برخوردار باشد، به شدت احساس می گردد زیرا تنها در این صورت می توان به انواع مرغوب و درجه یک دست پیدا کرد؛ در حالی که از قیمت مناسب و مقرون به صرفه برخوردار خواهند بود.

قیمت عمده نمای کرتین وال ایرانی از جمله اطلاعاتی است که افراد قبل از خرید مورد پرسش قرار می دهند زیرا خواهان تهیه محصولاتی هستند که تناسب زیادی با بودجه مد نظر شان داشته باشد. طبعا این مجموعه تجاری به عنوان محلی معتبر، قادر است جزئیات دقیق و واقعی را در اختیار مشتریان قرار دهد.

از آنجا که بررسی قیمت نما کرتین وال از راه دور و بدون نیاز به حضور فیزیکی امکان پذیر است، تصمیم گیری با سهولت بسیاری همراه می شود زیرا زمان و انرژی زیادی صرف نخواهد شد و به محض احساس نیاز می توان به اطلاعات نمای ساختمان ایرانی دسترسی پیدا کرد.

جهت دریافت مشاوره تخصصی این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس جوهری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09198134890
واتس اپ: کلیک کنید
آدرس کانال: modernfacade20@
پاسخگویی تلگرام: modernfacade20@
اینستاگرام: modernfacade20
پست الکترونیکی:modernfacade20@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز نمای کراتین وال

قیمت روز نمای کراتین وال را می‌توان به طور مستقیم و بدون مراجعه به واسطه ها از طریق ارائه کننده این نما به دست آورد و به این ترتیب کسانی که در زمینه ایجاد انواع

دیدگاهتان را بنویسید

نمای مدرن شکوه