فروش مستقیم رنگ نمای شیروانی ساختمان

آشنایی با بهترین رنگ نمای شیروانی ساختمان

شماتیکی از کاربرد رنگ نمای شیروانی ساختمان

کیفیت و نوع رنگ نما با توجه به سبک طراحی ساختمان ها متفاوت بوده و برای ساختمان های شیروانی، ساده و مدرن فرق می کند.

بنابراین، در خرید این رنگ بایستی مطابق با شکل بافت ساختمان، رنگ نمای مورد نظر خود را انتخاب نمود. عرضه عمده رنگ نمای شیروانی ساختمان اصل توسط شرکت با سابقه ترنج مخصوص نمای سازه های شیروانی شکل تولید شده و قابلیت سازگاری بالایی با سطوح نمای آن ها دارد.

این رنگ نما در مقابل رطوبت و بارندگی مکرر نواحی مرطوب کشور بسیار مقاوم بوده و به عنوان یک لایه ضخیم و غیر قابل نفوذ جلوی هر گونه نشت رطوبت یا آب به داخل بافت نمای ساختمان شیروانی را می گیرد.
فروشگاه ها و مغازه های رنگ فروشی می توانند با خرید عمده این رنگ از شرکت ترنج، علاوه بر مزایای کیفی و اقتصادی آن، استقبال ویژه ای را از سمت شرکت های رنگ آمیزی سازه ها و متقاضیان رنگ اصل تجربه نموده و به سود بالایی دست پیدا کنند.

فروش رنگ نما در این شرکت طوری صورت می گیرد که لیست قیمت های کلیه محصولات رنگی به صورت اینترنتی در اختیار مشتریان محترم قرار گرفته و با سفارش راحت و بدون دردسر می توانند جنس خود را دم درب تحویل بگیرند.

تولید کننده رنگ نمای شیروانی ساختمان


تولید کننده رنگ نمای شیروانی ساختمان
شرکت ترنج، به عنوان مرکز تولید کننده رنگ نما در گونه های متنوع با کیفیت های متفاوت، جایگاه ویژه ای در بازارهای داخلی و بین المللی داشته و در سال 1400 رنگ های نمای ساختمان با کیفیت فوق العاده تولید نموده و با فروش عمده آن در سراسر کشور که استقبال ویژه ای از آن ها شده است، همواره رضایت و خشنودی مشتری را سرلوحه کار خود قرار داده و با ارائه قیمت های پایین فروش رضایت بخشی را تجربه کرده است.

در ضمن، بسته های رنگی این شرکت دارای علائم استاندارد و تاریخ تولید و گارانتی معتبر می باشند که باعث ایجاد احساس امنیت خاطر در مشتری می شوند و روزانه با پشتیبانی 24 ساعته به کل نقاط کشور توزیع می شود.

تماس با ما