فروش انواع ورق فلزی طرح دار برش cnc تهران

مزیت های دستگاه های cnc

نماي سي ان سي فلزي طرح دار

امروزه ورق های فلزی طرح دار برش خورده با دستگاه های سی ان سی cnc اقبلا زیادی در نزد طراحان و دکوراتور های پیدا کرده اند. اما این قابلیت بالای دستگاه های سی ان سی برش لیزر و دستگاه های برش پانچ پرس برک بوده است که پس از ورود دستگاه های برش مته که فقط طیف محدودی از ورق های نرم را می توانستند برش بزنند ؛ قابلیت برش انواع فلزات اهنی و آلومینیومی حتی تا ضخامت 4 میلیمتر، ده میلیمتر  حتی ضخامت های بالاتر از یک سانتی متر را فراهم آوردند.

البته در صنعت ساختمان به ورق های بالاتر از چهار میلیمتر در نما و دکوراسیون داخلی به دلیل سنگین شدن پانل نهایی دکوراتیو نیاز نمی باشد. مزیت این دستگاه های سی ان سی cnc  پیش ساخته سازی فریم ها و پانل های سی ان سی شده فلزی بوده است که هم سرعت عمل اجرا و هم دقت محصول نهایی مورد نظر طراح و آرشیتکت را فراهم اورده اند.

کارگاه سی ان سی فلزات اکثرا در شهرک های صنعتی به سرعت گسترش یافته اند و مزیت های با ارزش دستگاه سی ان سی cnc را بیش از سال های گذشته در اختیار سازندگان و معماران گذاشته اند که ان ها به راحتی می توانند اقدام به ارائه طرح سفارشی خود و ساخت آن به پروژه موردنظرشان نمایند.

 

کاربرد های ورق طرح دار در ساختمان سازی

نماي سي ان سي فلزي طرح دار

اما کاربرد ورق طرح دار فلزی در ساختمان سازی چه مواردی می باشد؟ اکثرا در قسمت های دکوراتیو نمای داخلی و نمای بیرونی می توان با ایجاد الگوهای سفارشی و دیزاین شده جلوه خاص بصری زیبایی به فضای معماری مورد استفاده داد و همین موضوع خریداران عمده ورق های طرح دار فلزی را ترغیب به استفاده از این پانل ها در ساختمان سازی می نماید.

ماندگاری و دوام این ورق ها موجب شده در بخش های بحرانی رطوبتی ساختمان مثل فلاشینگ ها ، حفاظ پنجره ها و نرده ها و سایر بخش های در معرض دید از این پانل ها به وفور استفاده گردد.

تماس با ما