عرضه کنندگان سرامیک پرسلان نما در بازار داخلی

به طور کلی سرامیک به لحاظ ساختاری از انواع گوناگونی برخوردار است که نمونه های پرسلانی و گرانیتی از مهمترین و پرکاربردترین آنهاست. سرامیک استفاده فراوانی در قسمت های مختلف ساختمان دارد که عمده ترین آنها کاربرد در کف و بدنه ساختمان می باشد.

سرامیک پرسلانی نیز به عنوان یکی از انواع متریال های نما سازی به کار می رود. عرضه کنندگان سرامیک پرسلان نما نقش مهمی در تامین این مصالح گرانبها دارند. 

عرضه کنندگان سرامیک پرسلان نما در بازار داخلی

قابلیت های ویژه سرامیک پرسلان نما

قابلیت های ویژه سرامیک پرسلان نماسرامیک های پرسلانی از قابلیت ها و ویژگی های زیادی برخوردار می باشد. این سرامیک ها که در دمای 1200 درجه سانتیگراد در کوره به پخت می رسند دارای تراکم زیاد و مقاومت بالا در مقابل نیروهای مکانیکی متوسط محیطی می باشند. همچنین در مقابل شرایط جوی بسیار مقاوم هستند.

حرارت و گرما و سرما کمترین تاثیر مخرب را بر روی این سرامیکها دارد. به دلیل تراکم بالایی که دارند نفوذ پذیری آب به این سرامیک ها بسیار کم بوده و در نتیجه در مقابل یخبندان نیز مقاومت بسیار بالایی دارند. سرامیک های پرسلان که برای نماسازی از آن استفاده می شوند در مقابل فرسایش از خود مقاومت بالایی نشان می دهند و این امر باعث می گردد عملکرد خوبی در نماسازی داشته باشند.

به دلیل سطح صاف و صیقلی که این سرامیک ها دارند نور خورشید را به خوبی منعکس می کنند و در نتیجه گرمای آن باعث نفوذ به ساختمان نمی شود.

ابعاد این سرامیک ها کاملا کالیبره و یکسان می باشد و به دلیل برش لیزری که دارند در زمان اجرای کار به خوبی در کنار هم قرار می گیرند.همچنین به دلیل ضخامت خوبی که این سرامیک ها دارند، در هنگام نماسازی می توان به وسیله نگهدارنده و یا اسکوپ آنها را به دیوار سازه ای محکم نمود .

خرید سرامیک پرسلان نما با قیمتی مناسب

خرید سرامیک پرسلان نما با قیمتی مناسببرای خرید سرامیک پرسلان نما بایستی به فروشگاه های سرامیک مراجعه نمود و آن را تهیه نمود.

سرامیک های پرسلانی دارای ویژگی های زیادی بوده و به همین دلیل استفاده زیادی از آن در نماسازی می شود.

قیمت سرامیک پرسلان نما به نسبت سایر سرامیکها بیشتر می باشد. برای تهیه و خرید سرامیک پرسلان نما با قیمت مناسب می بایست به نمایندگی کارخانه های تولیدی آن مراجعه نمود زیرا این نمایندگی ها به طور مستقیم این سرامیک ها را از تولید به دست مصرف کننده می رسانند و سایر هزینه های جانبی در این مسیر حذف می گردد.

برای اجرای این سرامیک ها باید دقت نمود تا از استاد کاران ماهر و متخصص استفاده کرد تا زیبایی و ظرافت کار بیشتر شود. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما