تولید کنندگان سرامیک خشک پرسلانی در کشور

تولید کنندگان سرامیک خشک پرسلانی در کشور، این محصول را با هدف کاهش هزینه اجرای نما و نگهداری ساختمان عرضه می نمایند. به کار بردن واژه خشک در کنار سرامیک پرسلان به خاطر حذف ملات و عدم جذب رطوبت توسط آنها می باشد. این لوازم ساختمانی به نوبه خود انواع مختلفی داشته و در مدل ها و ابعاد گوناگون طراحی می گردند.

تولید کنندگان سرامیک خشک پرسلانی در کشور

ناگفته ها راجع به سرامیک خشک پرسلانی

ناگفته ها راجع به سرامیک خشک پرسلانیسرامیک، عنوانی است که به کلیه کانی های غیر فلزی اطلاق می گردد. این مواد، کاربردهای زیادی در صنایع مختلف دارند. به عنوان مثال می توان به کاشی هایی با رویه سرامیکی اشاره کرد. این کاشی ها اصطلاحا سرامیک نامیده می شوند. 

سرامیک های ساختمانی، بسیار متنوع بوده و در صنعت به دو گروه کلی سنتی و پیشرفته تقسیم می گردند.
سرامیک خشک پرسلانی از جمله مهم ترین سرامیک های پیشرفته است که مزایای زیادی نسبت به سایر محصولات حوزه خود دارد. 

ویژگی اصلی سرامیک خشک پرسلانی، این است که بدون استفاده از ملات های رایج آبدار و به صورت خشک نصب می شوند؛ در نتیجه جذب رطوبت نداشته و دوام بیشتری می یابد. 

علاوه بر آنچه بیان شد؛ یک سری ناگفته ها راجع به سرامیک خشک پرسلانی وجود دارد.
در ادامه به ذکر مهم ترین مشخصات و مزایای این کالا می پردازیم:

  • مقاومت و پایداری در دمای بالا
  • استحکام زیاد
  • مقاوم در برابر خوردگی
  • مقاوم در برابر رطوبت
  • نوعی عایق ساختمان محسوب می شوند. 
  • ایمنی بالا

به طور کلی نصب سرامیک خشک پرسلانی، بسیار راحت بوده و هزینه اجرای آن نیز پایین تر است؛ همچنین به علت صرفه جویی در مصرف انرژی در دراز مدت صرفه اقتصادی قابل توجهی دارد. 

تولید سرامیک خشک پرسلانی در ابعاد گوناگون

تولید سرامیک خشک پرسلانی در ابعاد گوناگونتولید سرامیک خشک پرسلانی در ابعاد گوناگون صورت می گیرد. تنوع ابعادی این مصالح به حدی است؛ که لیست کردن همه نمونه های آن کاری دشوار و وقت گیر می باشد.
در یک بیان کلی می توان انواع سرامیک خشک پرسلانی را از لحاظ ابعاد بر اساس کاربردی که دارند؛ دسته بندی نمود. به عنوان مثال از سرامیک های خشک نما نام می بریم.

علاوه بر مبحث اندازه سرامیک خشک پرسلانی، این متریال ساختمانی را بر اساس روش تولید، ضخامت، کیفیت مواد اولیه، طرح، رنگ و مواردی از این قبیل نیز دسته بندی می کنند. 

نکته شایان ذکر، این است که در حال حاضر سرامیک های پرسلانی با کیفیت مطلوب و تنوع قابل توجهی در داخل کشور تولید می گردند.
درجه مرغوبیت این محصولات به حدی است که همواره شاهد صادرات سرامیک خشک پرسلانی به خارج از مرزهای ایران می باشیم؛ ناگفته نماند که سرامیک های صادراتی از بهترین های حوزه خود به شمار می روند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما