نمای مدرن شکوه
خانه / نمای بتن اکسپوز / تولید کننده بتن اکسپوز تایل

تولید کننده بتن اکسپوز تایل

بتن اکسپوز تایل در واقع نوعی پنل پیش ساخته از جنس بتن می باشد که به منظور زیباسازی هم در نمای داخلی و هم در نمای خارجی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. این مصالح ساختمانی برای پوشش کف نیز مناسب است. ظاهر زیبا و جالب توجه از ویژگی های بارز آن به شمار می رود. در این مطلب در رابطه با تولید کننده بتن اکسپوز استایل و همچنین قیمت آن بحث خواهیم کرد. 

تولید کننده بتن اکسپوز تایل

همه چیز درباره بتن اکسپوز تایل

همه چیز درباره بتن اکسپوز تایل  بتن اکسپوز تایل از نظر تحمل شوک های حرارتی در سطح بالایی قرار دارد. علاوه بر این، نسبت به جذب نم و رطوبت نیز مقاومت زیادی از خود نشان می دهد. کاربرد افزودنی های مختلف، منجر به چنین ویژگی در این مصالح ساختمانی شده است. 

انواع مختلفی از آن طراحی و تولید می گردد. برخی از آنها دارای سطح صاف و برخی دارای سطح متخلخل هستند. از نظر ضخامتی هم طیف متنوعی از آنها ارائه می شود. اصولا نوع ضخیم تر را برای کف و نوع کم ضخامت تر را برای نما مورد استفاده قرار می دهند. 

انواع رنگ های گلاس و همچنین طرح های متنوعی که روی آنها چاپ شده است، موجب ایجاد تنوع در آن می شود. طرح های هرمی، بلوکی و سه بعدی هم از مدل های متنوع آن به شمار می روند. 

 ماهیت این نوع مصالح ساختمانی سرد بوده و در ترکیب با سایر مصالح باید به این ویژگی توجه داشت. بتن مذکور را به عنوان مصالح مدرن و صنعتی می توان دسته بندی کرد. در اماکنی که تردد زیاد انجام می شود، مانند پارک ها و پیاده رو ها به فور از این بتن ها استفاده می کنند. 

 از دیگر ویژگی های که برای آن می توان نام برد، رنگ پذیری نامحدود می باشد. به طور کلی آنها را در گروه رنگی کمرنگ، پر رنگ و حد واسط تقسیم می کنند. سرعت عمل برای نصب و اجرای آنها نیز بالا بوده. برای این منظور از ملات های مختلف و چسب استفاده می شود. 

در مقایسه با بسیاری دیگر از مصالح مورد استفاده در نما از وزن کمتری برخوردار هستند و قابلیت حمل آسانی دارند. 

قیمت روز بتن اکسپوز تایل

قیمت روز بتن اکسپوز تایل بازار بتن اکسپو تایل از رونق زیادی برخوردار است. چرا که دارای ویژگی های ارزشمند و اقتصادی می باشد. در رابطه با قیمت آن هم باید اشاره کرد که عوامل مختلفی بر آن اثرگذاند.

به عنوان مثال خرید عمده و مستقیم، قیمت بتن مذکور را تا حد زیادی کاهش می دهد. ضخامت این مصالح، کیفیت ساخت، طرح و مدل و میزان تقاضا نیز رابطه مستقیمی با قیمت تمام شده آن دارند. 

جهت دریافت مشاوره تخصصی این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس ادنانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122386423
واتس اپ: کلیک کنید
آدرس کانال: modernfacade20@
پاسخگویی تلگرام: modernfacade20@
اینستاگرام: modernfacade20
پست الکترونیکی:modernfacade20@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید نمای بتنی اکسپوز در کشور

به طور کلی نمای بتنی اکسپوز به نماهای بتنی گفته می شود که تنها از بتن نمایان استفاده شود و بر روی آن هیچگونه نمای دیگری انجام نشود. این نماها که نوعی از نماهای

دیدگاهتان را بنویسید