توزیع کننده ورق آلومینیوم آلیاژ 1050

شرکت توزیع کننده ورق آلومینیوم آلیاژ 1050 از جمله شرکت های معتبر و شناخته شده ای است که در زمینه عرضه و پخش انواع ورقه های آلومینیوم در سطح گسترده مشغول به فعالیت بوده و قادر است در آن واحد به حجم گسترده ای از نیاز متقاضیان در بازار های داخلی و خارجی پاسخ مثبت گوید. این مرکز، توزیع ورق آلومینیومی را به دو صورت آنلاین و حضوری انجام داده و از این طریق مشتریان بیشماری را به سمت خود جلب نموده است.

توزیع کننده ورق آلومینیوم آلیاژ 1050

ورق آلومینیوم آلیاژ 1050 چیست؟

ورق آلومینیوم آلیاژ 1050 چیست؟

ورق آلومینیومی آلیاژ 1050 از جمله محصولات صنعتی هستند که از آلومینیوم خالص ساخته شده و به دلیل ویژگی های منحصر به فردی که دارند از آن ها برای ساخت اسباب و لوازم خاصی چون بدنه مبل، درب و پنجره های ضد زنگ، بدنه بسیاری از وسایل اسباب بازی پرنده و حتی بدنه اصلی هلی کوپتر ها و هواپیما های غول پیکر و مواردی از این قبیل استفاده می شود.

این ورقه ها وزن بسیار سبکی دارند و همین امر موجب شده تا حمل و جا به جایی و در نهایت، کار با آن ها به سادگی و در کمال راحتی و سهولت انجام پذیرد.

همچنین این محصول در عین استحکام و مقاومت بالایی که در برابر انواع ضربه، خوردگی و نوسانات دمایی مختلف دارد برش پذیری، قابلیت جوش کاری، فرم پذیری و قدرت تحمل فشار بسیار زیادی نیز دارا می باشد.

این آلیاژ گرانبها تا اندازه ای پر کاربرد است که از آن برای ساخت انواع ظروف فلزی خاص مثل قالب های کیک پزی، ظروف مخصوص فر و مایکروفر، ا انواع زود پز و آرام پز و مانند اینها استفاده می شود.

لازم به ذکر است که قیمت های در نظر گرفته شده برای هر یک از این ورقه ها در مقایسه با کیفیت و درجه کاربری آن ها بسیار ناچیز بوده و تهیه آن ها برای افراد مختلف از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه است.

شرکت پخش ورق آلومینیوم آلیاژ 1050

شرکت پخش ورق آلومینیوم آلیاژ 1050

شرکت پخش ورق آلومینیومی به منظور حمایت از مشتریانی که قصد دارند محصولات تولیدی آن ها را خریداری نموده و مورد استفاده قرار دهند اما به دلیل دور بودن مسافت یا هر مشکل دیگری قادر به مراجعه مستقیم به نمایندگی های انحصاری فروش این محصول نیستند اقدام به پذیرش سفارش به صورت اینترنتی نموده و قادر است در کمترین زمان ممکن، سفارش مشتریان را در محل مورد نظر آنان تحویل دهد.

به این منظور کلیه مشخصه های فنی و کیفی محصول تولیدی خود را به صورت یک فیلد مجزا بر روی سایت شرکت قرار داده تا متقاضیان بتوانند با مراجعه به سایت رسمی شرکت و مطالعه این اطلاعات، راحت تر نسبت به خرید محصول اقدام به عمل آورند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما