نمای مدرن شکوه
خانه / اکسپندد متال / آشنایی با ورق ها به کار برده شده در نمای دو پوسته فلزی

آشنایی با ورق ها به کار برده شده در نمای دو پوسته فلزی

نمای دو پوسته فلزی :

نمای دو پوسته فلزی یکی از نماهای بسیار زیبا و فوق العاده به شمار می رود که افراد زیادی از آن استفاده می کنند این نما زیبایی بسیاری در شب دارد و به همین دلیل بیشتر کسانی که نمای دو پوسته فلزی را در شب مشاهده می کنن زیبایی آن را تحسین می نمایند. خلاقیت های معماری که در این نما وجود دارد یکی از بهترین گزینه های انتخاب نما می باشد که شما می توانید از آن استفاده کنید. برای ساخت نمای دو پوسته فلزی باید از ورق های متعددی استفاده شود که برای آشنایی بیشتر شما در ادامه این ورقت را معرفی می کنم.
ورق های کار رفته در نمای دو پوسته فلزی :
همانطوری که بیان نمودیم در نمای دو پوسته فلزی ورق های متعددی به کار می رود که آنها عبارت می باشد از :

۱٫ ورق آهن :

ورق آهن یکی از مهمترین ورق هایی می باشد که باید در نمای دو پوسته فلزی از آن استفاده نمود، این ورق باید زمانی که می خواهد در این نما به کار برده شود رنگ آمیزی گردد تا زیبایی نما را بیشتر کند، همچنی آن را بعد از نصب نمی توان رنگ کرد. استفاده از ورق آهن در این نما موجب می شود که آن یکپارچه و بسیار زیبا شود و دید داخل را مناسب تر سازد.

۲٫ ورق آلومینیوم :


یکی دیگر از ورق هایی که در نمای دو پوسته فلزی باید به کار برده شود و وجود آن اهمیت بسیار زیادی دارد ورق آلومینیوم می باشد. ضخامت این ورق بیشتر از ۳ میلیمتر نباید باشد و همچنین پروسه رنگ آمیزی را باید پیش از نصب نما انجام دهید. اگر حتی از ورق آهن در این نمای ساختمان استفاده نشود وجود این نما بسیار ضروری می باشد و باید آن را استفاده کنید.

۳٫ ورق آلومینیوم کامپوزیت :

بعد از اینکه نمای دو پوسته فلزی را در ساختمان به کار بردید می توانید از این ورق استفاده کنید، در واقع باید بدانید که نصب این ورق بسیار آسان می باشد و سرعت کا را تا حد بسیار زیادی هم افزایش می دهد.

جهت دریافت مشاوره تخصصی این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس جوهری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09198134890
واتس اپ: کلیک کنید
آدرس کانال: modernfacade20@
پاسخگویی تلگرام: modernfacade20@
اینستاگرام: modernfacade20
پست الکترونیکی:modernfacade20@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه بهترین نما پانچ متال

در حال حاضر، عرضه نما پانچ متال به دو صورت آنلاین (از طریق وب سایت رسمی شرکت تولید کننده این نوع محصول) و حضوری (توسط مراکز نمایندگی انحصاری شرکت که با مجوز رسم

نمای مدرن شکوه